Maistas, kuris padeda numesti svorio. Koks jis?

Home  >>  Patarimai  >>  Maistas, kuris padeda numesti svorio. Koks jis?


Maistas, kuris padeda numesti svorio. Koks jis?

   Patarimai ,   23 birželio, 2022  Komentavimas išjungtas įraše Maistas, kuris padeda numesti svorio. Koks jis?

Didelis svoris daugeliui žmonių yra problema su kuria norisi kovoti. Džiugu, kad yra labai daug metodų. Kol vieni renkasi dietas, kurios jiems atrodo labiausiai tinkamos pagal mitybos įpročius, Tuo tarpu kiti paprasčiausiai stengiasi geriau suprasti savo kūną ir bandyti jam siūlyti tokį maistą, kuris labiausiai tinka, kurio norisi.

Galiausiai, galimas ir skrandžio mažinimas, kuris šiuo metu sulaukia vis daugiau dėmesio. Tiesa, operacijas atliekantis chirurgas Nerijus Kaselis teigia, kad pirmiausia reikia bandyti mesti svorį pačiam ir tokiu atveju, kai tikrai rezultato nėra – galima imtis operacijos.

O kaip maitintis, kad skrandžio mažinimo operacija nebūtų reikalinga?

Keli patarimai, kurie padės geriau suprasti tinkamo maisto pasirinkimą – žemiau.

·       Angliavandeniai.

Daugelis žmonių žino arba bent jau kažkiek yra girdėjęs, kad angliavandeniai nėra gerai, kadangi jie labai augina kilogramus. Tokia nuomonė yra netiksli. Angliavandeniai yra gerai ir jų tikrai reikia, kadangi jie suteikia mūsų organizmui energijos. Tačiau štai blogas pasirinkimas yra greitieji angliavandeniai, tai dažniausiai yra cukraus, kurie ne tik augina kilogramus, tačiau taip pat dažniausiai ir išbalansuoja kūnui tinkamų maisto gaminių pasirinkimą.

·       Daugiau baltymų.

Taip pat siūlome vartoti daugiau baltymų, kadangi tai yra statybinė medžiaga, kurios taip reikia mūsų kūnui. Juolab, jie suteikia ilgiau sotumo jausmą, tad dažniausiai po jų norisi valgyti mažiau. Atsiminkite, kad baltymai yra ne tik mėsa.

·       Mažiau cukraus.

Žinoma, reikia stengtis vartoti kuo mažiau cukraus. Ne tik gryno, tačiau taip pat ir to, kuris yra patiekaluose. Esame tikri, kad tokiu atveju pavyks ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir kilogramai kur kas paprasčiau kris.

·       Daugiau vandens.

Visi puikiai žino, kad vandens reikia žmogui. Tokiu atveju jis ne bus tik sotesnis, tačiau taip pat ir kur kas sveikesnis. Siūlome kasdien išgerti bent jau porą litrų. Tokiu atveju kilogramai dažniausiai pradės kristi patys.

·       Daržovių galia.

Kuo mažiau valgote – tuo svoris geriau krenta. O dažniausiai suvalgyti daug, tačiau mažai kaloringą maistą apsimoka labiausiai. Tam gelbėja daržovės, kurios yra skanios, ir sveikos.

Komentarai negalimi.