Kynvos, avižų ir chia sėklų pusryčiai

Home  >>  Pusryčių meniu  >>  Kynvos, avižų ir chia sėklų pusryčiai


Kynvos, avižų ir chia sėklų pusryčiai

   Pusryčių meniu ,,   7 vasario, 2018  Komentavimas išjungtas įraše Kynvos, avižų ir chia sėklų pusryčiai

Mes visi žinome, kad pusryčiai privalo būti maistingi ir uždėti toną visai likusiai dienai. Nuo pusryčių maistingumo priklauso mūsų energijos kiekis iki pietų ar artimiausio užkandžio. Nekokybiški pusryčiai gali reikšti, kad dar iki pietų mes galime pasijusti alkani ir/ar neturintys energijos. O juk niekam nepatinka laukti pietų tuščiu skrandžiu…

Todėl vienas iš būdų, kaip išvengti visų su nekokybiškais pusryčiais susijusių negandų yra paruošti pusryčius iš supermaisto. Tai garantuos jūsų pusryčių maistingumą kokybę ir maistingumą. Ir ar gali būti geresni pusryčiai nei sudaryti iš populiarių supermaistų – kynvos ir chia sėklų? Dar šiek tiek pekano riešutų… O jei prie jų dar pridėsime visų pamėgtas avižas gausime labai lengvai paruošiamą supermaistingą pusryčių bombą! Bet svarbiausia – tai ne tik maistinga, bet ir neįtikėtinai skanu! Nors skonis yra subjektyvus dalykas, neabejojame, kad išbandę šią nuostabę košę, norėsite dar ir dar!

Norint pasigaminti vieną porciją, jums reikės šių ingredientų:

1/4 stiklinės išvirtų kynvos kruopų;
1/4 stiklinės avižų dribsnių;
1/2 stiklinės pieno;
2/3 stiklinės vandens;
1 valgomojo šaukšto chia sėklų;
1/4 arbatinio šaukštelio cinamono;
1 arbatinio šaukštelio rudojo cukraus;
1/4 arbatinio šaukštelio vanilės ekstrakto;
1 banano;
1/4 stiklinės smulkintų pekano riešutų.

Į nedidelį puodą sudėkite paruoštą kynvą, avižų dribsnius, pieną, vandenį ir chia sėklas. Ant vidutinės liepsnos virkite apie 5-6 minutes arba iki tol, kol avižos ir chia sėklos sugers didžiąją dalį skysčių ir visą ruošiama masė gerokai sutirštės. Tuomet įdėkite cukrų, cinamoną ir vanilės ekstraktą. Pavirkite dar 30 sekundžių. Nukelkite puodą nuo liepsnos, viską gerai išmaišykite kartu su banano grėžinėliais. Košę patiekite lėkšteje bei ant viršaus uždėkite smulkintų pekano riešutų.

Štai ir viskas – nuostabaus skonio, supermaistingi pusryčiai jau paruošti! Jei norite pamatyti daugiau sveikuoliškų receptų, galite apsilankyti čia.

Komentarai negalimi.